Na čo je tantra vlastne dobrá

Upokojí vás – niekto vás vonku na ulici natoľko otrávil, že vám zobral energiu a nie je vám dobre? Ste rozčúlení, nahnevaní alebo ponížení ľuďmi z rodiny, kolegov či šéfov zo zamestnania a ďalšími ľuďmi, s ktorými sa stretávate? Potom zájdite na tantru, ktorá vás upokojí a uvedie späť do stratenej pohody.

nahé dievča

Poskytne väčší rozhľad, ako vnímajú sex ženy – ženy sú krehké a nežné stvorenia, aj keď môžu lámať športové rekordy a vrhať diskom či hádzať oštepom. Spravidla vyžadujú, aby sa im partner venoval nielen svojim penisom vo vnútri vagíny, ale aby pred tým, než do nej vstúpi, poskytoval svojej partnerke rozkoš fyzickými dotykmi na pokožke. Jemne ju hladil, masíroval, bozkával, a to napríklad aj tam, kde to ženy milujú v rámci milostnej predohry. Mnoho žien fascinuje, keď im muži bozkávajú krk, ramená, podpazušie, dlane aj chodidlá, čo sú jedny z najsilnejších erotogénnych zón na tele. A práve toto vám tantra dokáže priblížiť.

božské chodidlá

Ponúkne vyšší level rozkoše – keď ľudia hrajú počítačové hry, spravidla sa jedná o negatívne ladené deštruktívne javy, napríklad vojnové konflikty na bojiskách druhej svetovej vojny, alebo treba podobná situácia v kozmickom priestore v podobe sci-fi. Ak zvládnu prejsť určitý „level“, môžu sa potom „za odmenu“ posunúť do ďalšieho levelu, ktorý je ešte náročnejší, ešte viac brutálny a deštruktívny, a to všetko potom vyvoláva obrovský vzostup stresových hormónov adrenalínu a kortizolu v krvnom obehu. Mnohí ľudia si ale u tohto neuvedomujú, že si tým škodia, pretože si sami vyvolávajú stres a nastoľujú aj nebezpečnú adrenálnu únavu, kedy sa preťažujú nadobličky, a to potom môže viesť aj k závažným ochoreniam.

Tantra vám tiež ponúkne vyšší level, ale nie deštrukcie a stresu, ale presný opak – vyšší level rozkoše. Poskytne vám náhľad po zmysle života, ktorým nie je stres, ale naopak pohoda, uvoľnenie, radosť zo života, láska, porozumenie, empatia a srdečný prístup ku všetkým živým bytostiam.

Back To Top