Skúsenosť manžela s tantrou

Poznáte masáže, kde by ste sa cítili ako iný človek? Poviem vám príhodu, ktorá sa stala môjmu manželovi. Manžel má rád iné veci. Je rád, keď sa mu niekto venuje, väčšinou som to ja. Rada svojho manžela masírujem na chrbte alebo hlave. Prehrabávam sa mu vo vlasoch, čo má zo všetkého najradšej. Takto si môžete vychutnávať spolu aj čas, kedy pozeráte nejaký film alebo seriál. Avšak je tu aj iný spôsob a tým je tantrická masáž. Navštívil tantra masáže. Bol to jeho prvý zážitok s tantrou v živote. Objednal sa na tantrickú masáž. Dohodol si termín, kedy sa tam má dostaviť. Samozrejme mi o tom nepovedal.

masáž

Bral to len ako klasickú masáž, na ktorú chodieva pravidelne. Avšak lákalo ho objaviť niečo iné. Práve tu našiel pokoj, ktorý dlho hľadal. Masírovala ho skúsená masérka. Masírovala mu hlavu, dolné a horné končatiny, chrbát a krk. On má najradšej masírovanie chrbta a hlavy. Avšak pri tantrickej masáži zažil celkom iné pocity ako pri klasickej masáži. Poviete si, že to je dosť podobná masáž tej klasickej, na ktorú chodievate pravidelne? Mýlite sa. Tantrická masáž skrýva v sebe veľký kus umenia. Práve toto umenie a kultúru je cítiť v každom dotyku od masérky. Neveríte? Pocíťte to aj vy na vlastnej koži.

atmosféra

Môjmu manželovi sa tantrická masáž až natoľko zapáčila, že ju bude praktizovať čo možno najčastejšie to bude možné. Určite sa zase vyhovorí, že ide na masáž. Ja mu v tom nebránim. Nejde v nej predsa o podvádzanie ani o pohlavný styk. V tantrickej masáži je pohlavný styk zakázaný. Nemali by ste svojmu manželovi brániť v tom, aby získal dokonalý relax a oddych. Pracovné povinnosti sú niekedy tak veľmi zaťažujúce, že si len málokedy nájdu čas na dokonalý odpočinok. Odpočinok dosiahnu práve na tantrickej masáži. Jemné dotyky masérky ešte nie sú podvádzanie alebo nevera. Mnohí ľudia si práve tento druh masáže mýlia s neverou. Avšak nevera je až pri pohlavnom styku. To majte na pamäti zakaždým, keď sa váš manžel vyberie na tantrickú masáž.

Back To Top