plastové prepravky na ovocie, zeleninu a potraviny

Iste ste už niekedy potrebovali uskladniť ovocie či zeleninu. A pritom ušetriť priestor v pivnici či sklade, prípadne bezpečne transportovať. Spoločnosť Schoeller Allibert vytvorila (aj vytvára) zaujímavé a pritom praktické riešenia. V poľnohospodárstve aj potravinárskom priemysle je za potreby dodržať množstvo prísnych a špecifických nárokov. Preto sú plastové prepravky na zeleninu výhodným riešením pretože jednak umožňujú spĺňať vysoké hygienické nároky (sú ľahko umývateľné bežne dostupnými prostriedkami), sú dobre skladovateľné aj stohovateľné a taktiež transportovateľné.

BigBox

Sú vybavené mäkkými rohmi a priedušné steny chránia zeleninu a ovocie pred poškodením. Ich konštrukčné riešenie umožňuje aj ľahkú manipuláciu či už ručne alebo v automatizovaných prevádzkach či logistických systémoch. Keďže sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov majú výrazne dlhú životnosť a sú odolné voči poveternostným podmienkam. Uvedené vlastnosti šetria energiu, redukujú dopady na životné prostredie, na konci životnosti sú recyklovateľné, zvyšujú efektivitu práce.

mala prepravka

Prepravky sú vyrábané v niekoľkých veľkostiach. Prepravky typu BigBox a Maxilog spadajú pod veľkoobjemové boxy s veľmi vysokou nosnosťou určené na potraviny. Malé a stredné prepravky sú vyrábané v rozmanitých veľkostiach čo umožňuje ich pohodlné skladovanie, stohovanie a zasúvanie. Sú určené na priami kontakt s ovocím, zeleninou a potravinami. Všetky prepravky sú kompatibilné s plastovými paletami (zodpovedajú aj rozmerov drevených europaliet). Spoločnosť Schoeller Allibert taktiež ponúka možnosť úpravy podľa požiadaviek zákazníka. Na záver možno už len konštatovať, že plastové prepravky na ovocie, zeleninu a potraviny ponúkajú vysokú kvalitu za rozumnú cenu, spĺňajú vysoké hygienické nároky, šetria priestorom aj energiami. Majú dlhú životnosť.

Back To Top