Druhy obliekania

Móda je pre každého. Ľúbite si vyberať rôzne kúsky a kombinácie zo svojej šatníkovej skrine? Práve pre vás existuje množstvo rôznych obchodov, či už kamenných alebo tých na internete, ktoré sa zaoberajú práve oblečením a módou. Ako rozdeľujeme oblečenie? Viete to?

Móda pre ženy

Ženy sa potrebujú cítiť vo svojom oblečením príjemne. Niektoré preferujú športové obliekanie, iné skôr elegantnejšie obliekanie. No môžete aj tieto dva štýly kombinovať navzájom. Počuli ste už o športovo-elegantnej móde? Oblečiete si blúzku, rifle a športové tenisky. Mnoho žien využíva práve športovo-elegantnú módu aj na bežné nosenie do nákupných centier, do svojho zamestnania alebo aj keď idú len na prechádzku do miestneho parku. Športovo-elegantné oblečenie je veľmi moderné a zároveň sa v ňom budete cítiť príjemne a pohodlne. V každom oblečení, ktoré si na seba oblečiete sa musíte dobre cítiť. To je základom. Existuje aj oblečenie, v ktorom sa necítite až tak pohodlne, no potrebujete byť tak oblečená. To sú rôzne spoločenské šaty. Tie využijete na rôzne spoločenské udalosti, plesy, bály, a iné kultúrne vyžitie, či dokonca, ak plánujete ísť na svadbu. Nemusíte na tú svoju, no môžete sa stať hosťom na svadbe vašej kamarátky, či blízkeho rodinného príslušníka.

detská móda

Móda pre deti

Aj deti sa potrebujú pekne obliekať. Myslíte si, že dieťa potrebuje len tepláky a tričko? Aj na detské ihrisko viete svoje dieťa vyobliekať veľmi vhodne a pekne. Už od malička potrebuje nájsť svoj štýl v obliekaní, ktorým sa bude naďalej vyberať. Dieťaťu musíte ukázať, čo sa k sebe hodí a čo naopak nie. Nemá to z kadiaľ vedieť, jedine od vás alebo od svojho súrodenca. Mnohé deti napodobňujú aj obliekanie svojich súrodencov, ktoré potom praktizujú práve na sebe.

ženská móda

Móda pre mužov

Chlapi neznášajú chodenie po nákupných centrách alebo obchodoch s oblečením. Mnoho mužov si necháva, aby im oblečenie kupovala práve ich manželka alebo partnerka. Ženy vedia najlepšie usúdiť, čo by sa im na ich manželovi naozaj páčilo a hlavne aj hodilo. Dokonca vieme, v čom by sa náš manžel naozaj cítil príjemne a aký má vkus v obliekaní. Muži radi nosia pohodlné tričká, šortky, tenisky alebo sandále, no radi svoje oblečenie doplňujú aj všelijakými módnymi doplnkami. Aj váš muž nosí hodinky na svojej ruke alebo taštičku, kde má uložené všetky svoje osobné veci? Mnohí to tak robia. Každý človek, či muž, žena alebo dieťa, majú svoj štýl obliekania, ktorého sa držia celý svoj život. Musíme vedieť, akú veľkosť oblečenia nosíme alebo aký štýl sa nám páči.

Back To Top