Brúsne valce TYP 2, 37 a 3701

TYP 2 Brúsne Valce

TYP 2 Brúsne Valce

Brúsne kotúče TYP 2 sú používané na brúsenie plochých kovov, betonu, teraza a keramických plôch. Čelná plocha je pracovná plocha brúsneho kotúča. Tri typy sa rozlišujú spôsobom upevnenia na brúske. Sú tiež známe pod názvom frösring a ich rozsah použitia je medzi iným brúsenie a ostrenie nožov, viazania kníh, listov kotúčových píl, brúsenie domácich a priemyselných podláh, terás.

TYP 37 Brúsne valce so závitovými vložkami

TYP 37 Brúsne valce so závitovými vložkami

Brúsne kotúče TYP 37 sú používané na brúsenie plochých kovov, betonu, teraza a keramických plôch. Čelná plocha je pracovná plocha brúsneho kotúča. Tri typy sa rozlišujú spôsobom upevnenia na brúske. Sú tiež známe pod názvom frösring a ich rozsah použitia je medzi iným brúsenie a ostrenie nožov, viazania kníh, listov kotúčových píl, brúsenie domácich a priemyselných podláh, terás.

TYP 3701 Brúsne valce, jednostranne osadené, so závitovými vložkami a výrezmi z pracovnej ploc

TYP 3701 Brúsne valce, jednostranne osadené, so závitovými vložkami a výrezmi z pracovnej ploc

Brúsne kotúče TYP 3701 sú používané na brúsenie plochých kovov, betonu, teraza a keramických plôch. Čelná plocha je pracovná plocha brúsneho kotúča. Tri typy sa rozlišujú spôsobom upevnenia na brúske. Sú tiež známe pod názvom frösring a ich rozsah použitia je medzi iným brúsenie a ostrenie nožov, viazania kníh, listov kotúčových píl, brúsenie domácich a priemyselných podláh, terás.

Arbex s.r.o., Piešťanská 1202/44, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, tel.: +421322862328
Webdizajn -  Webhosting -  Optimalizácia webstránok pre vyhľadávače -  Profilax s.r.o.